F.A.S.T. 2016 Yılı Olağan Bayi Toplantısını Gerçekleştirdi...

 DELTA Electronics Inc. ve  MEAN WELL Enterprises Co., Ltd Türkiye Distribütörü  FABRİKA AYGITLARI SİSTEM TEKNOLOJİSİ Bilg. ve Elektronik Paz. İth. İhr. A.Ş, Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen bayileri ile 19 Mart 2016 Cumartesi günü F.A.S.T. Plaza Toplantı Salonunda yıllık olağan bayi toplantısını gerçekleştirdi.

Genel Müdür H.Engin Özen’in açılış konuşması ile başlayan toplantıda dünyadaki teknolojik yenilikler, sektördeki gelişmeler ve ekonomik değişimler, 2016 yılında Türkiye pazarına yeni sunulacak olan DELTA ürünleri hakkında bayilere sunumlar ve videolar eşliğinde bilgiler verildi. Yeni ürün örnekleri birebir yakından incelenerek bayilerimizin görüş ve önerileri alındı.

Tüm bayilerin ayrı ayrı kendi bölgelerindeki mevcut durumu ve çalışmalarını anlatmak için söz aldığı toplantıda 2015 yılının değerlendirilmesi yapılırken, Türkiye ve dünyadaki ekonomik durum ve 2016 yılında uygulanacak satış & pazarlama stratejileri hakkında da fikir alış verişinde bulunuldu. Sektörde DELTA’nın yükselmesinin temel unsuru olan satış sonrası hizmetler ve müşteri memnuniyeti (Garanti, Teknik servis, Türkçe kataloglar, Türkçe yazılım, Eğitim… vb) faaliyetlerinin artarak devam edeceği konusunda fikir birliğine varıldı.


  
 
Fabrika Aygıtları Sistem Teknolojisi A.Ş.